Ajánljuk
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
Méretek 120×206 cm
Variáns kiválasztása:IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 49 761 Ft
- 2025. 12. 10. - 49 761 Ft
- 2025. 10. 27. - 46 075 Ft
- 2025. 07. 11. - 49 761 Ft
- 2025. 02. 17. - 51 062 Ft
- 2025. 02. 10. - 52 200 Ft
- 2025. 02. 09. - 49 734 Ft
- 2024. 12. 09. - 52 497 Ft
- 2024. 11. 04. - 49 915 Ft
- 2024. 06. 19. - 52 497 Ft
- 2024. 01. 15. - 53 848 Ft
Termékleírás
Anyag Konstrukció fenyőfa tömörből Lábak tömör fenyőfából Szín Szarvasgomba tölgy / fehér Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 128 cm Belső szélesség: 120 cm Fejrész magassága: 64,5 cm Lábrész magassága: 36,5 cm A rács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként Az ágy részét képezi a szereléshez szükséges tartozékok csomagja Egyszerű összeszerelés Lehetőség tárolódoboz vásárlására az ágy alá és éjjeliszekrényekre Ágy útmutató Útmutató az IKAROS 120 x 200 ágy összeszereléséhez A csomagolás tartalmazza: 1x lábrész előlap 1x fejrész hátlap 2x oldallap 1x középső léc 1x ötödik középső láb Csavaranyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN LEHET ÖSSZESZERELNI A TÖMÖRFA ÁGYAT? Gyakran kérdezik 🙋 Milyen az IKAROS ágy összeszerelése? A csomagban található egy áttekinthető útmutató, és minden alkatrész számozott. Csak egy keresztfejű csavarhúzóra van szüksége. A legtöbb vásárló 60 percen belül elkészül. Minden lyuk előre van fúrva, így az összeszerelés könnyen elvégezhető. Tipp: Rendezd el az alkatrészeket a számok szerint, hogy időt takaríts meg a kereséssel. Stabil és tartós az ágy? A szerkezet fenyőfából készült, ami garantálja a szilárdságot és a hosszú élettartamot. A fenyőfa népszerű a tartóssága és természetes megjelenése miatt, amely szinte minden belső térhez illik. Tipp: A maximális stabilitás érdekében győződjön meg róla, hogy az ágy sík felületen áll. Hogyan kell ápolni az ágy felületét? Az ágy lakkozott, ami védi a fát és megkönnyíti a karbantartást. Elég, ha puha ruhával törli le, és kerülje a durva tisztítószerek használatát, amelyek megkarcolhatják a felületet. Tipp: Rendszeresen ellenőrizze a csatlakozásokat, hogy nincsenek-e kilazulva, és húzza meg őket, ha szükséges. Milyen ágyrácsok és matracok alkalmasak? Az ágyrács és a matrac nem része a csomagnak, de igény szerint megvásárolhatók. Az ágy kompatibilis a 120 x 200 cm méretű ágyrácsokkal és matracokkal. Tipp: Válasszon rugalmas ágyrácsot, amely támogatja a matracot és kényelmes alvást biztosít. Mekkora az ágy teherbírása? Az ágy 120 kg teherbírásra van tervezve személyenként. A fenyőfa szilárd szerkezete biztosítja, hogy az ágy probléma nélkül elbírja két személy súlyát, összesen 240 kg-ig. Tipp: Győződjön meg róla, hogy nem lépi túl a teherbírást, hogy az ágy tökéletes állapotban maradjon.
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matrac nélkül, Ágyráccsal |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 35 600 - 49 000 Ft |
| Fa dekoráció | Trüffel tölgyfa |
| Belső szélesség | 128 cm |
| Külső szélesség | 120 cm |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 64,5 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Súly | 26 kg, 49 kg, 31 kg, 51 kg, 33 kg, 44 kg, 32,65 kg, 54,95 kg, 39,65 kg, 47,95 kg, 52,95 kg, 37,65 kg |
| Alkalmas | Szobák |
| Magasság a láb résznél | 36,5 cm |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Az ágy keret az szerintem egész jó.
Hamar és a megigert időben szállították
A összeállítása az ágynak amit adnak hozzá az valami borzalom.
Nagyon alacsony,
Nem volt elég csavar a ágyracs rogitesere
A tarto konzol az valami borzalom.de gondolom így olcsóbb a gyártónak
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ mackó rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm sötétkék törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm világoslila törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
MONOCHROMATIC szürke pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron











































