Ajánljuk
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Méretek 120×206 cm
Variáns kiválasztása:IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 37 390 Ft
- 2026. 03. 30. - 37 390 Ft
- 2025. 12. 10. - 40 357 Ft
- 2025. 10. 27. - 37 368 Ft
- 2025. 02. 17. - 40 357 Ft
- 2025. 02. 10. - 41 318 Ft
- 2025. 02. 09. - 39 366 Ft
- 2024. 12. 09. - 41 553 Ft
- 2024. 11. 04. - 39 484 Ft
- 2024. 06. 19. - 41 553 Ft
- 2024. 01. 15. - 42 733 Ft
Termékleírás
Anyag Konstrukció fenyőfa tömörből Lábak tömör fenyőfából Szín Szarvasgomba tölgy / fehér Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 128 cm Belső szélesség: 120 cm Fejrész magassága: 64,5 cm Lábrész magassága: 36,5 cm A rács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként Az ágy részét képezi a szereléshez szükséges tartozékok csomagja Egyszerű összeszerelés Lehetőség tárolódoboz vásárlására az ágy alá és éjjeliszekrényekre Ágy útmutató Útmutató az IKAROS 120 x 200 ágy összeszereléséhez A csomagolás tartalmazza: 1x lábrész előlap 1x fejrész hátlap 2x oldallap 1x középső léc 1x ötödik középső láb Csavaranyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN LEHET ÖSSZESZERELNI A TÖMÖRFA ÁGYAT? Gyakran kérdezik 🙋 Milyen az IKAROS ágy összeszerelése? A csomagban található egy áttekinthető útmutató, és minden alkatrész számozott. Csak egy keresztfejű csavarhúzóra van szüksége. A legtöbb vásárló 60 percen belül elkészül. Minden lyuk előre van fúrva, így az összeszerelés könnyen elvégezhető. Tipp: Rendezd el az alkatrészeket a számok szerint, hogy időt takaríts meg a kereséssel. Stabil és tartós az ágy? A szerkezet fenyőfából készült, ami garantálja a szilárdságot és a hosszú élettartamot. A fenyőfa népszerű a tartóssága és természetes megjelenése miatt, amely szinte minden belső térhez illik. Tipp: A maximális stabilitás érdekében győződjön meg róla, hogy az ágy sík felületen áll. Hogyan kell ápolni az ágy felületét? Az ágy lakkozott, ami védi a fát és megkönnyíti a karbantartást. Elég, ha puha ruhával törli le, és kerülje a durva tisztítószerek használatát, amelyek megkarcolhatják a felületet. Tipp: Rendszeresen ellenőrizze a csatlakozásokat, hogy nincsenek-e kilazulva, és húzza meg őket, ha szükséges. Milyen ágyrácsok és matracok alkalmasak? Az ágyrács és a matrac nem része a csomagnak, de igény szerint megvásárolhatók. Az ágy kompatibilis a 120 x 200 cm méretű ágyrácsokkal és matracokkal. Tipp: Válasszon rugalmas ágyrácsot, amely támogatja a matracot és kényelmes alvást biztosít. Mekkora az ágy teherbírása? Az ágy 120 kg teherbírásra van tervezve személyenként. A fenyőfa szilárd szerkezete biztosítja, hogy az ágy probléma nélkül elbírja két személy súlyát, összesen 240 kg-ig. Tipp: Győződjön meg róla, hogy nem lépi túl a teherbírást, hogy az ágy tökéletes állapotban maradjon. Inspirálódjon tovább Masszív ágyak Ágyak Hálószoba Gyerekágyak Éjjeli szekrények Ágyrácsok
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matrac nélkül |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 35 600 - 49 000 Ft |
| Fa dekoráció | Trüffel tölgyfa |
| Belső szélesség | 128 cm |
| Külső szélesség | 120 cm |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 64,5 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Súly | 26 kg, 49 kg, 31 kg, 51 kg, 33 kg, 44 kg, 32,65 kg, 54,95 kg, 39,65 kg, 47,95 kg, 52,95 kg, 37,65 kg |
| Alkalmas | Szobák |
| Magasság a láb résznél | 36,5 cm |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 90 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, fa, lábakkal

Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
Ágytakaró FLORAL RIBBON, krémszínű Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Bella vörös gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
IKAROS ágy 180 x 200 cm, tölgy artisan/fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron







































