
Goldea bordűr nélküli frottír törölköző és fürdőlepedő soft – petróleum színű 70 x 140 cm
Frottír, pamut, gyorsan száradó
RaktáronMéretek 40×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Részletek Anyaga: 100% pamut Mérete: 40 x 60 cm Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C Inspirálódjon tovább Konyharuhák és fogókesztyűk Konyha Konyhai lámpák Asztalterítők Székpárna Konyhabútor
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Termék színe | Lila, Krém |
| Anyaga | 100% pamut |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Hosszúság | 60 cm |
| Súly | 1,8 kg |

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron