



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 57290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Szoba | Hálószoba és nappali |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Konyha |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Izzók száma | 6 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 4800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 42 W |
| Series | CLAVELLINA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás