Hasonlítsd össze az árakat 74 990 Ft-tól 88 590 Ft-ig 2 webáruházban:
Design puff Chesterfield mustársárga bársony
Méretek 40×45×80 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 74 990 Ft és 88 590 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 6800 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 04. 29. - 81 790 Ft
- 2025. 04. 03. - 81 790 Ft
- 2026. 04. 29. - 74 990 Ft
- 2025. 04. 03. - 74 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Design puff Chesterfield mustársárga bársony Minden fotel vagy kanapé csak akkor teljes, ha tökéletes székkel van kiegészítve. A Chesterfield széket időtlen dizájnnal tervezték. Jellemzője a tipikus varrás, amelyet textilgombok, dekoratív szegély és gyönyörűen ívelt sötétbarna lábak egészítenek ki. Megfelelő zsámolyával élettere tökéletes lesz, stílusos és funkcionális kiegészítője lesz nappalijának. További helyet biztosít a lábak ellazításához, vagy használhatja alternatív ülésként a látogatók számára. A zsámoly enyhén csillogó bársonyhuzata igazán szemet gyönyörködtető elem, eleganciáját a dekoratív varrások és szegecsek is tökéletesen alátámasztják. A megfelelő fotellel kombinálva harmonikus és bájos egységet teremt nappalijában. Méret: 80cm x 40cm x 45cm (sz x ma x mé)Anyag: bársony (100% poliészter), fenyőfaSzín: mustársárga, sötétbarna
Méretek
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 40 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Puffok | Igen |
| Anyag | Kárpitozott |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Súly | 11 kg |
| Hossz | 80 cm |
| Gyártó | Invicta |
Ajánljuk

ROLAND háttámlás görgős puff, Ø35cm, fekete Casaria
Puffok, öko bőr, kárpitozott
Raktáron
Tárolós ülőke, kis összecsukható pad, 30 × 30 cm-es lábtartó sötétszürke színben
Szövet, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron




