










Méretek 144×190×217 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Csempéssz egy csipetnyi eleganciát hálószobádba ezzel a franciaággyal. A darab remekül ötvözi a vintage formákat a modern elemekkel, így ideális a kortárs és a retró stílusú enteriőrökbe egyaránt. A tartós fakonstrukciót puha bársony borítja. A rácsos keret alatt elhelyezett tároló rengeteg helyet kínál. Az ágyat klasszikus, gombos díszítéssel dekorálták. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Tárolós ágykeret, 1 x ágyrács (28 léccel), Nem az ajánlat része: matrac, ágynemű, párnák
| Szélesség: | 190 cm |
|---|---|
| Mélység: | 217 cm |
| Magasság: | 144 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Stílus | Retró |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Név | LUBBON |
| Alvófelület | 160x200 cm |
| Súly | 71 kg |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Főbb anyagok | Bársony |
| További anyagok | Fenyő, Szintetikus anyag, Furnér, Fém, Eukaliptusz fa |
| Sku | 337382 |

140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×206 cm, kárpitozott, modern stílusú

180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
120×206 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
180×206 cm, fa, tölgyfa

160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa

180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

160×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa