Ajándék
4Home Romance kispárnahuzat, 40 x 40 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép design (43%)
- Jó minőség (29%)
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 1045 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 1545 Ft
- 2026. 05. 15. - 1545 Ft
- 2026. 04. 24. - 1095 Ft
- 2026. 04. 22. - 1045 Ft
- 2026. 04. 21. - 1145 Ft
- 2026. 04. 14. - 1245 Ft
- 2026. 04. 12. - 1095 Ft
- 2026. 02. 06. - 1045 Ft
- 2025. 07. 29. - 2045 Ft
- 2025. 04. 17. - 1945 Ft
- 2025. 04. 09. - 1935 Ft
- 2025. 03. 03. - 1795 Ft
- 2025. 02. 09. - 1845 Ft
- 2025. 01. 20. - 1945 Ft
- 2025. 01. 13. - 1895 Ft
- 2025. 01. 06. - 1995 Ft
- 2024. 12. 19. - 1845 Ft
- 2024. 12. 18. - 1895 Ft
- 2024. 11. 28. - 1645 Ft
- 2024. 08. 07. - 1795 Ft
- 2024. 06. 12. - 1845 Ft
- 2024. 04. 05. - 2295 Ft
- 2024. 01. 15. - 2345 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Elegáns pamut párnahuzat a romantikus stílus kedvelőinek. A fehér alap és a rózsaszín, narancssárga, menta és khaki pasztell árnyalatok finom kombinációja kiemeli az eredeti motívumot, és kellemes hangulatot kölcsönöz otthonának. A huzat kényelmes és kényelmes, 100% pamutból készült, és cipzárral záródik. A motívum mindkét oldalon ugyanaz. A párnahuzatokat méteráruból varrják, és a különböző minták miatt kissé eltérhetnek.
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Rózsaszín |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| A párna méretei | 40 x 40 cm |
| A szettben található darabok száma | 2 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 40 x 40 cm |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép design (43%)
- Jó minőség (29%)
- Kellemes anyag (29%)
Felhasználói értékelések
színes
Jó minőség, megfelelő méret és design
elégedettség
Szép!
Ajánljuk

Goldea pamut párnahuzat - pünkösdirózsa mintás 40 x 40 cm
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Goldea bambuszszálas törölköző és fürdőlepedő - petróleum színű 70 x 140 cm
Pamut
Raktáron
Goldea dekoratív párnahuzat luca - virágos édenkert 40 x 40 cm
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Goldea pamut párnahuzat - fehér 40 x 40 cm
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Goldea díszpárnahuzat marbella - antik rózsaszín 50 x 50 cm
Cipzáras, modern stílusú, négyzet alakú
Raktáron