Nem bejelentkezett felhasználó
A deszka mérete szuper, de a fa megmunkálása borzasztó. Nem sima, a fogantyúnál még egy vágás is van.
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Minden konyha praktikus segítője lesz ez a vágó- és tálalódeszka. Nemcsak gyümölcsök, zöldségek vagy húsok vágására, hanem kedvenc ételeinek tálalásához is használhatja. A vágódeszka praktikus akasztónyílással rendelkezika felakasztáshoz.
| Szélesség: | 20 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Forma | Négyszögletes |
| Hosszúság | 60 cm |
| Mikrohullámú sütő | Nem |
| Mosogatógép | Nem |
| Gyártó | 4-Home |
Felhasználói értékelések
A deszka mérete szuper, de a fa megmunkálása borzasztó. Nem sima, a fogantyúnál még egy vágás is van.