Ajánljuk
CARAMBOL sarok számítógépasztal + LED, 185x74x135, fekete, balos
Méretek 74×185×135 cm
104 800 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 104 800 Ft
- 2025. 05. 13. - 104 800 Ft
- 2025. 04. 30. - 117 400 Ft
- 2025. 04. 16. - 94 500 Ft
- 2025. 04. 09. - 85 050 Ft
- 2025. 04. 09. - 94 500 Ft
- 2025. 02. 14. - 105 000 Ft
- 2024. 04. 03. - 106 100 Ft
- 2024. 03. 26. - 111 600 Ft
- 2024. 03. 22. - 106 100 Ft
- 2024. 03. 07. - 102 500 Ft
- 2024. 03. 07. - 104 300 Ft
- 2024. 01. 31. - 102 500 Ft
- 2024. 01. 15. - 91 500 Ft
Termékleírás
CARAMBOL sarok számítógépasztal. Egyszerű, modern dizájnjával lenyűgözi. Kiváló minőségű anyagból készült, ABS élekkel. Az élek védik az asztalt a mechanikai sérülésektől és a nedvességtől. Nagy tárolórésszel rendelkezik, amely alatt három nyitott polc található. Többféle dekoráció, illetve led világítás közül választhat. Összefoglalás:számítógép sarokasztalmodern dizájnABS élhárom nyitott polcválaszték több dekor közülLED világítás opcióHasznált anyagok:LTD, PVC
Méretek
| Szélesség: | 185 cm |
|---|---|
| Mélység: | 135 cm |
| Magasság: | 74 cm |
Specifikációk
| Sarok | Igen |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
| Típus | Számítógépes |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Anyag | LTD |
| Asztal magassága | 74 cm |
| Asztal mélysége | 135 cm |
| Asztal szélessége | 185 cm |
| Dekor | Fekete |
| Led világítás | IGEN |
| Meghatározás | Dolgozószobához |
| Súly | 59,5 kg |
| Tájolás | Balos |
| Gyártó | SKX |
















