










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vitorlázzon a kalandok felé stílusos pamut ágyneműhuzattal. Az eredeti tengerész motívum a nyári tengerparti nyaralásokra emlékezteti Önt, a világoszöld és a sötétkék kellemes kombinációja pedig megnyugtató hangulatot teremt hálószobájában. Puha és kellemes 100% pamutból készül, amely maximális komfortot és zavartalan alvást garantál.Az ágyneműhuzat kétoldalas - egyik oldala világoszöld, hajómintával, a másik pedig egyszínű, sötétkék. Ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát akár mindennap. A maximális kényelem végett az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 2 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 220 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Francia |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 220 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Kellemes és puha tapintású
Hozzászoktunk ehhez a mérethez az ágyneműhöz, szép dekoráció, az ágynemű cipzárral van ellátva.

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron