Elégedett felhasználó
Könnyen karbantartható
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egy gyönyörű karácsonyi motívum nyugodt és kellemes hangulatot teremt minden otthonban. Egy kis karácsonyi kedvet hoz. Az abrosz minden asztal dísze, ezért díszítse fel a sajátját is. Minden bizonnyal értékelni fogja a kiváló minőségű és erős anyagot, amely nagyon jól tartja a formáját.
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Típus | Abrosz |
| Szín | Piros |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 75 % pamut, 25 % poliészter |
| Méret | 90 x 90 cm |
| Méretek | 90 x 90 cm |
| Gyártó | 4-Home |