Hasonlítsd össze az árakat 8900 Ft-tól 11 390 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Ipari fénycsöves lámpa G-SERIES LED/36W/230V 4500K 120cm IP65
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8900 Ft és 11 390 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Vízálló LED lámpa beépített tápegységgel.Ideális helyettesítője a hagyományos ipari lámpáknak.Az installációhoz nem szükséges a lámpát szétszedni.A LED technológiának köszönhetően akár 80%-ot is megtakaríthat az energiafogyasztásban a hagyományos izzókhoz képest.
Specifikációk
| Típus | LED |
|---|---|
| Hely | Garázs/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 300 W |
| Színhőmérséklet | 4500 K |
| A teljes fényáram | 4320 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | G-SERIES V-Tac, TECHNICAL |
| Gyártó | V-Tac |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Searchlight EU3923AB - Asztali lámpa TOUCH 1xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 98762 - Fali lámpa TABILLANO 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 64423 - Mennyezeti lámpa ORADEA 3xE27/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - Kültéri állólámpa BRIDGE 1xE27/14W/230V IP44 80,2 cm
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Argon 0694 - Mennyezeti lámpa GIN 2xE27/15W/230V fehér
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1944 - Asztali lámpa SELEN 2xG9/40W/230V sárgaréz
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron GABI 3xE27/60W/230V arany/fehér á. 45 cm
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron GABI 3xE27/60W/230V arany/fehér
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás








