








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED pult alatti világítás mozgás- és alkonyatérzékelővel. A PIR érzékelőnek köszönhetően a lámpa érintés nélkül kapcsol be. Szükség esetén a lámpa manuálisan is bekapcsolható a készüléken található kapcsolóval. Érzékelési szög: 120°. Konyhai munkalapok, gardróbok és hasonló helyek megvilágításához ideális. Érzékelési távolság: 3 - 5 m. A csomag tartalmaz ragasztószalagokat az egyszerű telepítéshez.A lámpa beépített, 3000 mAh kapacitású lítium akkumulátort tartalmaz.Töltési idő: 7 óra.Világítási idő: 7 - 8 óra.Töltés USB-kábellel történik.Beltéri használatra alkalmas (IP20). Beépített energiatakarékos LED fényforrás. Garancia: 3 év.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Meleg |
| Dugó típusa | USB |
| Elem élettartam | 8 h |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 260 lm |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Kapacitás | 3000 mAh |
| Bekötés módja | USB |
| Series | CABINET V-Tac, CABINET Phenom |
| Gyártó | V-Tac |
Felhasználói értékelések
A fény intenzitása

LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás