









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dobja fel hálószobáját szokatlan mintájú pamut ágyneműhuzattal. A friss kék és sárga színösszeállítás első pillantásra megragadja a tekintetet, és az eredeti absztrakt mintával kombinálva tökéletes kiegészítője bármely belső térnek. Az ágyneműhuzat ráadásul puha és kellemes 100% pamutból készül, amely komfortos alvást garantál.Az ágyneműhuzat kétoldalas - egyik oldala mintás, a másik pedig egyszínű, kék. Ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát akár mindennap. A maximális kényelem végett az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 220 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Szezon | Tavaszi kollekció |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Ugyanolyan, mint a képen. Mosás és szárítógépben szárítás után is ugyanolyan maradt. Szuper.
A huzatok pontosan olyan, mint a képen, csak a lila oldal kicsit kifakult mosás után.
Minőségi anyag, mosás után is ugyanaz a minőség.
Semmi.

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron