










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Lépcsőház világítás |
| Hely | Lépcsőház/Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 70 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 60 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | STAIRS V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron

Mennyezeti, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fém
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron


Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás