Ajánljuk
15 345 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 15 345 Ft
- 2025. 09. 23. - 15 345 Ft
- 2025. 09. 23. - 16 795 Ft
- 2025. 09. 09. - 13 436 Ft
- 2025. 09. 09. - 12 276 Ft
- 2025. 08. 11. - 15 345 Ft
- 2025. 08. 10. - 13 043 Ft
- 2025. 08. 06. - 12 644 Ft
- 2025. 07. 29. - 13 035 Ft
- 2025. 07. 28. - 15 335 Ft
- 2025. 07. 26. - 14 555 Ft
- 2025. 07. 22. - 14 545 Ft
- 2025. 07. 16. - 13 495 Ft
- 2025. 07. 12. - 13 505 Ft
- 2025. 07. 09. - 13 495 Ft
- 2025. 07. 02. - 14 125 Ft
- 2025. 04. 10. - 15 355 Ft
- 2025. 03. 31. - 15 325 Ft
- 2025. 03. 13. - 15 265 Ft
- 2025. 03. 09. - 15 165 Ft
- 2025. 03. 05. - 15 135 Ft
- 2025. 02. 26. - 14 555 Ft
- 2025. 02. 10. - 15 325 Ft
- 2025. 02. 06. - 14 525 Ft
- 2025. 02. 05. - 14 475 Ft
- 2025. 01. 29. - 15 235 Ft
- 2025. 01. 22. - 16 035 Ft
- 2025. 01. 15. - 16 875 Ft
- 2024. 12. 18. - 17 765 Ft
- 2024. 01. 15. - 18 695 Ft
Termékleírás
Gyermekeit a cseh Lollipopz zene- és tánccsoport motívumával díszített pamut ágyneműhuzat fogja elragadtatni! A színes minta energiától ragyog, akárcsak ennek a népszerű lánynégyesnek a vidám alkotása. Az ágyneműhuzat mintája mindkét oldalon azonos, a praktikus cipzáras záródás magától értetődő. A készlet tartalma: · 1x párnahuzat 70 x 90 cm · 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
Specifikációk
| Kinek | Lányoknak |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Anyag | Pamut |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Gyártó | Matějovský |
Vélemények
5.02 értékelés
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Megőrzi az alakját és a színét































