






A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A 4Home márkájú Little heart pamut ágyneműhuzat ideális választás mindenkinek, aki romantikus és kényelmes kiegészítőt keres hálószobájába vagy gyermekszobájába. A finom design és az aranyos szív és csillag motívumok játékosságot és pozitív energiát visznek a belső térbe. A kétoldalas kivitelnek köszönhetően, amely egyik oldalán színes mintával , a másik oldalán pedig egyszínű rózsaszínnel rendelkezik , könnyedén megváltoztathatja az ágy megjelenését a hangulatának megfelelően. Az ágyneműhuzat 100% pamutból készült, amely anyag természetes puhaságáról, légáteresztő képességéről és tartósságáról ismert. A pamut optimális mikroklímát biztosít egész éjszaka – nyáron kellemesen hűsít, télen pedig melegen tart. Ezért gyermekek és érzékeny bőrűek számára is alkalmas. Az egészségre ártalmatlanságát az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány igazolja , amely megerősíti, hogy az ágyneműhuzat nem tartalmaz káros anyagokat. A paplanhuzat mérete 140 x 200 cm , a párnahuzaté pedig 70 x 90 cm , ami megfelel egy átlagos egyszemélyes ágynak. Azsúlya 115 g/m², ami ideális mindennapi használatra, anélkül, hogy kopna vagy kifakulna. Az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik, ami lehetővé teszi az ágyneműhuzat egyszerű és gyors cseréjét. Nagy előnye, hogy 40 °C-on mosható és szárítható, ami jelentősen megkönnyíti a karbantartást. Az ágyneműhuzat közepes hőmérsékleten ajánljuk vasalni, hogy megőrizze megjelenését és puhaságát. A termék fő előnyei: romantikus szív-, csillag- és pöttyös mintázat finom színekben 100% bőrbarát pamut, még napi használat mellett is kétoldalas kivitel a változatos ágy megjelenésért könnyen felhúzható cipzárral szárítógépben szárítható, könnyen tisztítható és vasalható A csomag tartalma: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Rózsaszín |
| Motívumok | Pöttyök, Egyszínű, Szívecskés, Csillagos |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szuper
Az ágynemű nagyon szép, finom pasztell színekben, sűrű szövésű, vékonyabb anyagú, meglátjuk mosás után.
Szép, jó minőségű és jól varrott.
Szép, megfelelt az elvárásainknak :-)
Még nem bontottuk ki, de gyönyörűen néz ki.

Krepp, mikroszálas, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
31×7 cm, baba
Raktáron


47×67 cm, világtérkép
Raktáron

Dínós, baba
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

45×4 cm, baba
Raktáron