Ajánljuk
Brilagi - LED Dimmelhető mennyezeti lámpa OPAL LED/24W/230V 3000/4000/6500K + távirányító
16 290 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 16 290 Ft
- 2024. 01. 15. - 16 290 Ft
Termékleírás
LED mennyezeti lámpa távirányítóval. Dimmelhető, a színhőmérséklet (a fény színe) állítható. Színhőmérséklet: 3000 / 4000 / 6500K. A memóriafunkció csak a távirányítóval garantált. A fény színhőmérsékletének váltása falikapcsolóval is lehetséges. A lámpatest beépített, energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik. Csak beltéri használatra alkalmas (IP20). Garanciaidő: 36 hónap.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Szín | Szürke |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Series | OPAL Brilagi, SMART Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |








































