

Ezt a stílusos pamut ágyneműt pálmalevelek motívuma díszíti, a rózsaszín, bézs és szürke szín kombinációjával. Az ágynemű anyaga nagyon finom és kellemes tapintású, továbbá finom fonalak nagy sűrűsége jellemzi, amelyek maximális komfortérzetet garantálnak pihenés közben. Az ágynemű mindkét oldala egyforma. A záródása nem az ágynemű teljes szélessége mentén húzódik, hanem 10 cm-rel beljebb kerül elvarrásra a szélétől, hogy megakadályozható legyen a takaró vagy a párna sarkának kimozdulása. Az ágynemű 5-7 cm-es mérettartalékkal készül. Mosás után az anyag a csomagoláson feltüntetett méretre megy össze. A gyártó javasolja, hogy kifordítva mossa, szárítsa és vasalja. Az ágynemű Csehországban készül. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 220 cm
| 4home | 4HOME |
|---|---|
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Anyag | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Gyártó | Kvalitex |

18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron