

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A modern tányéralátét praktikusságával és stílusos kialakításával tűnik ki. A teríték nemcsak minden étkezéshez alkalmas, hanem hangulatossá is tesz minden étkezést, és megóv minden asztalt a sérülésektől és a szennyeződésektől. A tányéralátét újrahasznosítható pamutból készült.
| Anyag | Textil |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Szín | Zöld |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 30 x 50 cm |
| Méretek | 30 x 50 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Szezon | Tavaszi kollekció |
| Gyártó | 4-Home |
Felhasználói értékelések
Vásároltam karácsonyi és húsvéti terítőket. A színe miatt, de főleg a gyönyörűen kidolgozott szegély miatt! Minőségi termék!