Ajánljuk
WELTA ágyázható U alakú ülőgarnitúra, 302x75x138,haiti 5/haiti 3
233 200 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 232 500 Ft
- 2024. 04. 30. - 232 500 Ft
- 2024. 04. 11. - 151 130 Ft
- 2024. 04. 03. - 232 500 Ft
- 2024. 03. 26. - 243 500 Ft
- 2024. 03. 22. - 232 500 Ft
- 2024. 03. 07. - 228 900 Ft
- 2024. 01. 31. - 177 280 Ft
- 2024. 01. 25. - 221 600 Ft
- 2024. 01. 15. - 223 400 Ft
Termékleírás
WELTA ágyazható U alakú ülőgarnitúra. Modern tágas ülőgarnitúra különleges kárpitozással. Minőségi anyagból készült. A tárolóhelynek köszönhetően mindig kéznél lesz az ágynemű. Biztosan élni fog azzal a lehetőséggel, hogy egy tágas, alvásra alkalmas ággyá alakítható. 4 nagy és 2 kispárna is tartozik hozzá. Több színváltozatban is kínáljuk.Összefoglalás:tágas ülőgarnitúraU alakúszétnyitható mechanizmustárhely2 kispárna Használt anyagok:szövet, masszív, DTD, PUR HAB
Méretek
| Magasság: | 75 cm |
|---|
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Funkció | Ágyazható |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Barna |
| A fekvő felület mérete | 140x270 cm |
| A sarok tájolása | Univerzális |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet, Tömörfa, DTD |
| Az ülőgarnitúra típusa | U |
| Fekvőfelületek közti szélesség | 131 cm |
| Hosszúság a falig | 138 cm |
| Kárpitozás | Haiti 5/haiti 3 |
| Kinyitható | IGEN |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 136 kg |
| Szélesség a fal mentén | 302 cm |
| Teljesen kárpitozott | IGEN |
| Gyártó | ADM |
Vélemények
4.73 értékelés
5
2 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x














