Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 161 100 Ft
- 2024. 04. 18. - 161 100 Ft
- 2024. 04. 03. - 166 600 Ft
- 2024. 03. 26. - 173 900 Ft
- 2024. 03. 22. - 166 600 Ft
- 2024. 03. 18. - 164 800 Ft
- 2024. 01. 31. - 128 880 Ft
- 2024. 01. 15. - 161 100 Ft
Termékleírás
WELTA ágyazható sarok ülőgarnitúra. Az ülőgarnitúra első pillantásra lenyűgözi Önt egyszerű kialakításával és még minőségi anyagokból is készült. Az ülógarnitúra tartalmaz egy tárolóhelyet és összecsukó mechanizmust, aminek köszönhetően az ülőrészt könnyedén ággyá alakíthatja vendégei számára. A kényelmes ülést a T-28 PUR habbal töltött matrac és a kellemes kárpit borítás garantálja. Az egész szerkezet alacsony lábakon áll. A sarok tájolása univerzális - így csak összeszereléskor, otthona kényelmében kell eldöntenie, melyik irányba álljon. Többféle színvariáció közül választhat.Jellemzők:ágyazható sarokülőgarnitúraösszecsukó mechanizmustárolómasszív felépítésszín kiválasztása Használt anyagok:tömörfa, szövet, DTD, PUR hab
Méretek
| Magasság: | 75 cm |
|---|
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Piros |
| Ágyneműtartós | Igen |
| A fekvő felület mérete | 140x200 cm |
| A sarok tájolása | Univerzális |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet, Tömörfa, DTD, PUR hab |
| Az ülőfelület magassága | 36 cm |
| Az ülőgarnitúra típusa | L |
| Hosszúság a falig | 140 cm |
| Kárpitozás | Haiti 17/haiti 18 |
| Kinyitható | IGEN |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 100 kg |
| Szélesség a fal mentén | 230 cm |
| Teljesen kárpitozott | IGEN |
| Gyártó | ADM |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Könnyen összeszerelhető, kényelmes, könnyen kinyitható
Könnyen összeszerelhető
Könnyen kinyitható
Nagy ágyneműtartó
Kényelmes, mind összecsukott, mind kinyitott állapotban
Vásárolva itt: Expedo.hu
Nem lett befúrva semmiféle lyuk a lábaknak, erős fúró nélkül a kapott 10 műanyag láb egy fröccsentett maradék, esetleg erre fel kéne hívni a figyelmet vásárlás elött az eladónak vagy fúrót mellékelni.
Vásárolva itt: Expedo.hu
Amikor választottam 80 cm magasságot írtak, de ez a háttámlánál a legmagasabb ponton is csupán 65 cm magas.Igy az ülés magassága csupán 35 cm magas .Ez azért nagy különbség
Vásárolva itt: Expedo.hu









