



Méretek 53×100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Emeld ki enteriőröd a szürke, megszokott hétköznapokból és dobd fel ezzel a kézzel készített dekorációval. A pillangók formái szabálytalanul helyezkednek el így egy 3D-s romantikus kompozíciót képeznek. Annak köszönhetően, hogy több színben tündököl egy igazán barátságos és hangulatos légkört teremt. A hátoldalon található beépített kampók lehetővé teszik a dekoráció vízszintes vagy függőleges felakasztását. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Fali dekoráció
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Magasság: | 53 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Név | GALLIUM |
| Forma | Szabálytalan |
| Súly | 4 kg |
| Főbb anyagok | Vas |
| Sku | 320680 |

Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás