Ajánljuk
20 495 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 20 495 Ft
- 2025. 08. 11. - 20 495 Ft
- 2025. 07. 07. - 22 715 Ft
- 2025. 04. 16. - 22 625 Ft
- 2025. 03. 31. - 22 325 Ft
- 2025. 03. 29. - 22 195 Ft
- 2025. 03. 25. - 22 095 Ft
- 2025. 03. 19. - 21 825 Ft
- 2025. 02. 10. - 22 975 Ft
- 2024. 04. 15. - 22 945 Ft
- 2024. 02. 06. - 28 895 Ft
- 2024. 01. 29. - 27 895 Ft
- 2024. 01. 15. - 28 895 Ft
Termékleírás
Ez az ideális virágtartó állvány elegánsan illeszkedik minden belső térbe. Előnye a sokoldalúsága, mivel bárhol és bármire használhatja, amire épp szüksége van. Összesen nyolc polcot kínál, amelyeken kiállíthatja kedvenc kaspóit a virágaival, dekorációkat vagy minden szükséges apróságot. Nem alkalmas kültéri használatra. Teherbírás: Egy polc teherbírása 10 kg.Szétszerelve szállítjuk. Ajándékként mellékelünk hozzá egy pár kesztyűt és egy kerti kéziszerszám készletet.
Méretek
| Szélesség: | 103 cm |
|---|---|
| Mélység: | 25 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Kültér |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Anyag | Bambusz |
| Dekor | Bambusz |
| Súly | 4,6 kg |
| Gyártó | 4-Home |
Vélemények
4.54 értékelés
5
2 x4
2 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
A termék jól kidolgozott, a bambusz kiváló anyag, mert ellentétben a hagyományos fával, nem szálkásodik, nem csavarodik, nem szívja magába a nedvességet, megtartja a színét stb.
pontosság, minőség, ár
Elégedett felhasználó
A termék megfelel annak, amit vártam tőle.











