




Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a díszpárnakészlet a legjobban glam stílusú nappalihoz vagy hálószobához illenek, és egyben puha kiegészítést biztosítanak a kanapéhoz vagy az ágyhoz. Műszőrme huzatuk nagyon puha és kellemes tapintású. Ezenkívül cipzárral vannak felszerelve, amelyek lehetővé teszik a könnyű mosást és tisztítást. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 2 x párna
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Név | PUMILA |
| Súly | 1 kg |
| Főbb anyagok | Műszőrme |
| Stílus | Modern |
| Sku | 313928 |

40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
50×70 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, anatómiai, pamut

Hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
50×70 cm, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron