




Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a kétpárnás készlet tökéletesen passzol minden modern lakberendezéshez. Bézs alapon absztrakt, geometrikus motívummal emelik minden kanapé, ágy vagy fotel megjelenését. A párnák puha töltelékkel és polipamutból készült cipzáras huzattal vannak ellátva. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 2 x párna
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Név | CALIBRACHOA |
| Súly | 1 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter, Pamut |
| Stílus | Modern |
| Sku | 307621 |

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
50×70 cm, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Raktáron
70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
70×90 cm, anatómiai, pamut

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban

50×70 cm, pamut, hipoallergén

45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron