







A kanapé minőségi anyagokból készült, kényelmes ülést biztosít a tévé előtt, és ugyanakkor a modern kialakításnak köszönhetően minden nappali domináns darabjává válik. A kanapé konstrukciója fa és forgácslap kombinációja, az ülések rugósak, a háttámla poliuretán hab. A készlet tartalma: kanapé és két fotel Huzat - Nubuk (eco-bőr utánzata) A kanapé méretei: magasság: 100cm szélesség: 190cm mélység: 105cm hálórész: 149x198cm A fotel méretei: magasság: 100cm szélesség: 95cm mélység: 90cm
| Szett | 3+1+1 |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko bőr |
| Stílus | Modern |
| Funkció | Ágyazható |
| Váz anyaga | Fa |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Barna |
| Ülés magasság | 45 cm |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Barna;Krém;Narancssárga;Szürke;Sárga |
| Mérete nyitott állapotban | 149x190 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Színváltozat | Sötétbarna |
| Tárhely | Nem |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Ülő helyek száma | 1;2;1;2 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | DOMEX |
Felhasználói értékelések
Maga a bútor nagyon szép, remélem tartós is lesz !
A bútor nagyon szép, igényes a gyártó ! Csupán az a kérdés hogy mennyire tartós ,. Persze a leírás szernt epeda rugós, nos ezt nem tudom megerősíteni. Szokatlanul keménx, de kényelmes...egyenlőre!
Viszonylag sok várakozási idő , az általában rakktáron az azt jelenti hogy naná hogy nincs, meg kell várni amíg legyártják a lengyeleknél, és a szlovákok kihizzák ! Megkaptam 25,-dikén de számlát azóta sem kaptam e-mail-ben sem !
A szállítás ingyenes !......ha-ha-ha...amikor rendeltem azt mondták a telefonban hogy a másodikra frlviszik és behozzák, rutinos szállítóik vannak ,megoldják....A címbrn eleve szerepelt a megrendeléskor,hogy mozgássérült vagyok nem tudok segíteni,és második emrletre kérem a szobába...A szállító egy kb húsz éves fiatalember volt a barátnőjével kb 18 lehetett, se gurtni, se egyéb segédeszköz a szállításhoz! Gyakorlatilag felgörgette a fiatalenber a másodokra egyedül a kanapét.A fotelokat rendesen behozta a lakásba, de a kanapéval nem boldogult....tanácsoltam hogy szedjd szét és úgy biztos befér az ajtón, merthogy egy méter szer kétméteres bejárati ajtónál sehokl sincs nagyobb, tehát a gyártó nyilván úgy készíti hogy be krll férnie !
A szállító az emelet folyosóján hagyta a kanapét, mondván nem fér be.....A barátaim 2 perc alatt behozták utólag !
És a hab a tortán az volt, hogy kifizettem a 490000ft-os vételárat plusz a kiszámolt emeleti díjat a szállításért , 4500ft ot persze a maximumot, ésDARABONKÉNT számítva két emeletre 28000,ft ot, amiről szó sem volt , a weblapon sem szerepelt hogy darabonként számítják az emeleti díjat, sőt ,sajnos a mrgrendelést kövrtően a telefonban biztosítottak a díjtalanságról !
A gyártó szép bútort készített, de a forgalmazó gusztustalan, és amatőr szállítökat alkalmaz, sőt a számlát régóta nem küldik pedig készpénzben fizettem.....!
SG nálam teljesen leszerepelt, SENKINEK NRM AJÁNLOM !
Vásárolva itt: sg-butor.hu