







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4195 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Stílusos elegancia és tökéletes magánélet - ez a Cairo sötétítő függöny. Az egyszerű, egyszínű, antracit színű dizájn otthonos hangulatot kölcsönöz a belső térnek, és tökéletesen illik hozzá, akár hagyományos, akár modern belső teret szeretne. Az elegáns selyemfényű, kiváló minőségű anyag könnyű karbantartást tesz lehetővé, valamint nagyon kellemes tapintású. A 70-80%-os kellemes árnyékolással rendelkező sötétítő kialakítás megakadályozza a napfényt vagy az utcáról érkező zavaró éjszakai fényt, és tökéletes magánéletet biztosít a kívülről jövő kíváncsi tekintetek elől. A csomagban 8 darab fehér színű fém flip-flop gyűrű található a függönyrúdra való egyszerű felakasztáshoz. Külső gyűrű átmérője: 38 mm, belső gyűrű átmérője: 32 mm.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Méretek | 150 x 250 cm |
| Súly | 230 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |

Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron