







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élevezze a kellemes pihenést kívülről érkező kíváncsiskodó szemek nélkül és a gyönyörűen díszített ablakokat a Cairo sötétítőfüggönnyel. Az egyszerű, egyszínű matt sötétszürke árnyalata eleganciát kölcsönöz a belső térnek, és tökéletesen összehangolja otthonát. A minőségi anyag elegáns selyem felülettel megkönnyíti a karbantartást és nagyon kellemes tapintású. A sötétítő kialakítás 70-80%-os kellemes árnyékolással megakadályozza a napfény vagy zavaró éjszakai fény behatolását az utcáról, és tökéletes védelmet biztosít a kívülről érkező kíváncsiskodó szemek elől. Könnyen felakasztható 4,1 cm átmérőjű gyűrűkre.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Súly | 230 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Szép sötétítő függöny, szuper minőség.
Nagyon jók a sötétítők, csak kár, hogy sötétszürkét rendeltem, és sötétbarnát kaptam. Szóval a színen kívül meg vagyok velük elégedve

Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron