







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az elegáns Paris sötétítőfüggönnyel tökéletes stílust és kellemes pihenést kívülről érkező kíváncsiskodó szemek nélkül varázsol otthonába. Az egyszerű, egyszínű, misztikus lila remek választás a nem mindennapi belső díszítésére. Minőségi anyaga puha bársony felülettel megkönnyíti a karbantartást és nagyon kellemes tapintású. A 80-90%-os magas árnyékolású lágy kialakítás megakadályozza a napfény vagy a zavaró éjszakai fény behatolását az utcáról, és tökéletes pihenést biztosít a kívülről érkező kíváncsi kilátásokkal szemben. Könnyen felakasztható 4,1 cm átmérőjű gyűrűkre.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Szín | Lila |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Súly | 280 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szuper anyag, gyönyörű szín.
Egyelőre nem tudom, ez karácsonyi ajándék lesz.
ár
minőség
Gyönyörűen néz ki, de még nem akasztottam fel a függönyt, így nem tudom megerősíteni az előnyeit (sötétítés és zajcsökkentés) Remélem, hogy jól fog sötétíteni.
Szépen elsötétíti a szobát

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron