







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az elegáns Paris sötétítőfüggönnyel tökéletes stílust és kellemes pihenést kívülről érkező kíváncsiskodó szemek nélkül varázsol otthonába. Az egyszerű, egyszínű, natúr barna árnyalat remek kiegészítője lesz mind a klasszikus, mind a modern beltérnek. Minőségi anyaga puha bársony felülettel megkönnyíti a karbantartást és nagyon kellemes tapintású. A 80-90%-os magas árnyékolású lágy kialakítás megakadályozza a napfény vagy a zavaró éjszakai fény behatolását az utcáról, és tökéletes pihenést biztosít a kívülről érkező kíváncsi kilátásokkal szemben. Könnyen felakasztható 4,1 cm átmérőjű gyűrűkre.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Súly | 280 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Nagyon szép függöny, minőségi, erős.
Még rendelni fogok bézs színt is.
Szuper ár
Szép szín.
Megfelel az elvárásaimnak a sötétítés terén.
Erős és minőségi anyag

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron