- Bútor
- Székek
- Irodai székek és forgószékek
- Luxus főnöki, vezetői irodai forgószék, extra puha ülőfelülettel, lábtartóval - Szürke
Ajánljuk
Előző árak
Termékleírás
Luxus főnöki, vezetői irodai forgószék, extra puha ülőfelülettel - Szürke Luxus design ami minden irodát garantáltan feldob - Lábtartóval - 145 fokban dönthető háttámla - PU bőr húzat - Stílusos egyedi design Felejtsd el amit eddig gondoltál az irodai egyen székekről. Ezt a stílusos széket direkt a kényelmere tervezték! Legyen az irodában vagy otthon. A magas háttámla egyrészt maximális deréktámaszt nyújt ami hozzájárul az egészséges tartás hoz. Másrészt a háttámla 90 és 145 fok között állítható, ami megfelel minden igénynek és maximális kényelmet biztosít! Ergonómikus kialakítás ának köszönhetően tökéletesen illeszkedik a testhez . Stabil alátámasztást jelent a nyak derék és a hát számára . Kihúzható lábtartója pedig fokozza az élményt, a kényelem pedig bizonyítottan stresszoldó hatással bír! Vastag nagy sűrűségű ülés és hátpárna hatékonyan akadályozza meg az ülő tevékenység okozta fájdalmakat. A szék 360 fokban forgatható görgőkkel van felszerelve, ami sokoldalú mozgási tartományt kínál. Öt ágú kialakítása pedig nagy teherbírás t biztosít. Tulajdonságok: - PU bőr - állítható háttámla - Lábtartó - Gázlifttel - 5 ágú láb - 360 fokban forgatható görgők
Specifikációk
Típus | Forgó |
---|---|
Kárpit anyaga | Bőr, Öko-bőr |
Ergonomikus | Igen |
Gyártó | Essential |
Vélemények
Nem került sor a vásárlásra! Lemondtam a feladott, mert elolvastam a kommenteket, amelyek nem voltak túlságosan bizalomkeltők! További szép napot és sok sikert kívánok Önöknek!
Nagyon megvagyok elégedve!
A termék luxus profi prémium minőségűnek van hirdetve,volt már pár irodai székem a jóval olcsóbb is kényelmesebb és stabilabb ennél,inkább közepes minőségnek mondanám.Vissza is küldöm maradok a réginél amit le akartam cserélni erre.
A legnagyobb hazug cég, akivel találkoztam, már több eljárás folyik ellenük!
Hibás konstrukció, nem luxus kivitel
Nem egyezik a megrendelt termék a kiszállítottal. Csak hasonló
Mellékletek:
A termék megfelelő, azonban a cég kommunikációja kritikán aluli. Nem veszik fel a telefont, az e-mailekre nem válaszolnak. A problémamegoldásban elbuktak. Senkinek sem ajánlom őket és én sem fogok többet vásárolni tőlük.
Vita és tapasztalatok
Ebben a vitában még nincsenek bejegyzések.