















A RICCARDO kinyitható kanapét kellemes tapintású, velúr hatású szövettel kárpitozták, amely könnyen tisztítható. Ne fecsérelje idejét takarításra, töltse inkább pihenéssel a nap hátralevő részét. A kanapét bármikor pár mozdulattal vendégággyá alakíthatja, ágyneműtartójában pedig mindig kéznél lesz a párna és a takaró. A kínálatunkban szereplő számos színkombináció közül minden bizonnyal Önnek is sikerül kiválasztania a megfelelőt. Az ülésbetét PUR habból készült. Ideális választás mindenkinek.A RICCARDO kanapé főbb jellemzői:kinyithatótárolóhely1 db AJÁNDÉK párnatöbbféle színkombinációHasznált anyagok:szövet, PUR hab
| A fekfőfelület magassága | 30 cm |
|---|---|
| A fekvő felület mérete | 150x180 cm |
| A háttámla magassága | 25 cm |
| A sarok tájolása | Balos |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet |
| Anyag típusa | 40 cm |
| Az ülőfelület magassága | 75 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 78 cm |
| Helyek száma | Sötét zöld/világos zöld |
| Hosszúság a falig | IGEN |
| Kárpitozás | 76 cm |
| Kinyitható | Családnak |
| Meghatározás | 80 kg |
| Stílus | 213 cm |
| Súly | Zöld |
| Szélesség a fal mentén | Nincs |
| Gyártó | KNX |
Felhasználói értékelések
Gyenge minőség, pozdorja alap a legolcsóbb kárpit...max gyerek ágy, vagy nagyon ritka vendég ágynak felel meg.
Jó a színe...
gyenge anyag, csúnya elnagyolt eldolgozás
Vásárolva itt: Expedo.hu