Ajánljuk
Salgó polc 2200x900x500 mm lakkozott 6 polcos, teherbírás 1050 kg - FEKETE
Méretek 220×90×50 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 19 990 Ft
- 2025. 08. 28. - 19 990 Ft
- 2025. 07. 14. - 29 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 36 990 Ft
- 2025. 06. 10. - 32 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 15 990 Ft
- 2024. 04. 03. - 32 990 Ft
- 2024. 03. 08. - 18 590 Ft
- 2024. 01. 16. - 32 990 Ft
Termékleírás
Profi Salgó polc 7 év garanciával Minőségi és stabil nagy, 1050 kg teherbírású Salgó polc 900 mm szélességgel. A raktározás legmagasabb követelményeinek is megfelel. Hengerelt acél és farostlemez polcokkal. A FISTAR polcrendszerek raktárakba, műhelyekbe, garázsba vagy a kertbe is alkalmasak. A polcok előnye a csavarmentes összeszerelés és a rendkívüli stabilitás. A polcot egyedül is össze tudja szerelni. Ajánlatos falhoz rögzíteni, de önállóan is megáll. Erre a Salgó polcra is meghosszabbított, 7 éves garanciát vállalunk. Megjegyzés: A 1050 kg-os teherbírás egyenletes terhelés mellett értendő. Illusztratív fotó egy doboz csomagméretéről - előfordulhat, hogy nem felel meg pontosan az adott termék tényleges csomagméretének. A terméket a (letölthető) használati utasításnak megfelelően kell használni. A biztonság érdekében fontos, hogy a használati utasításban szereplő összes utasítást betartsa.
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 220 cm |
Specifikációk
| Felület | Matt |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Salgó polcok | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magasság [mm] | 2200 |
| Polcok száma | 6 |
| Váz anyaga | Ácel |
| Polcok anyaga | Farostlemez |
| Mélység [mm] | 500 |
| Állvány felhasználása | Standard |
| Állítható polc | Igen (3,5 cm – ként) |
| Szélesség [mm] | 900 |
| Felületi kezelés | Lakkozott |
| Polc teherbírása [kg] | 175 |
| Állapot | Új, nem használt áru |
| Állvány teherbírása [kg] | 1050 |
| Producttype | Rack |
| Állvány színe | Fekete |






























