Ajánljuk
383 943 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 383 943 Ft
- 2025. 02. 18. - 383 943 Ft
- 2024. 11. 30. - 225 849 Ft
- 2024. 11. 25. - 213 069 Ft
- 2024. 11. 08. - 362 217 Ft
- 2024. 09. 29. - 355 995 Ft
- 2024. 07. 16. - 337 193 Ft
- 2024. 07. 01. - 332 042 Ft
- 2024. 06. 24. - 335 493 Ft
- 2024. 02. 29. - 339 505 Ft
- 2024. 01. 26. - 339 403 Ft
- 2024. 01. 15. - 345 710 Ft
Termékleírás
A kanapé minőségi ökobőrből készült, kényelmes ülést biztosít a tévé előtt, ugyanakkor a modern kialakításnak köszönhetően minden nappali domináns darabjává válik. A kanapé szerkezete fa és forgácslap kombinációja, az ülések kitöltése pedig poliuretán hab. Méretek: magasság: 72-88 cm szélesség: 238 cm hossza: 150 cm hálórész: 200x127cm
Méretek
| Szélesség: | 238 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
| Magasság: | 88 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Jobbos |
| Kárpit anyaga | Öko bőr |
| Párnákkal | Igen |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Súly | 90 kg |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet;Öko-bőr |
| Forma | L alak |
| Sarok | Jobb;Bal;Igen |
| Tárhely | Igen |
| Kinyitható | Igen |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Eko - Bőr |
| Huzat anyaga | Eko - Bőr |
| Színváltozat | Fehér |
| Ülésmélység | 65 cm |
| Mosható huzat | Nem |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Barna;Krém |
| Ülés magasság | 46 cm |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Magassága egy láb | 5 cm |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Kartámasz magassága | 72 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Mérete nyitott állapotban | 127x200 cm |
| Gyártó | DOMEX |
Vélemények
4.25 értékelés
5
4 x4
0 x3
0 x2
0 x1
1 x
Felhasználói értékelések
Nem bejelentkezett felhasználó
Semmim sem hiányzik, és a szék fel van karcolva, ez egy rakás szar, hiányzik belőle 12 fogantyú. Most megyek kibontani egy másik ágyat és asztalt.
Mellékletek:
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()












