Ajánljuk
209 889 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 209 889 Ft
- 2024. 11. 30. - 209 889 Ft
- 2024. 11. 25. - 198 009 Ft
- 2024. 07. 16. - 340 575 Ft
- 2024. 07. 01. - 335 364 Ft
- 2024. 02. 29. - 334 762 Ft
- 2024. 01. 28. - 341 281 Ft
- 2024. 01. 15. - 347 627 Ft
Termékleírás
Felbecsülhetetlen értékű a divatos üveges tolóajtók rendszere, amelyek megkönnyítik a kezelést és helytakarékosak is. A test és az ajtó minőségi laminált anyagból készült (16 mm). Karbantartása egyszerű, felülete könnyen mosható, ellenáll a víznek és a magas hőmérsékletnek. A szekrény különböző színváltozatokban is elérhető. Ha bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal. A terméket szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 216 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Tolóajtó |
| Funkció | Polc |
| Szín | Fehér |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Anyag | Fém |
| Polcok száma | 4 |
| A termék színe | Fehér |
| Él | ABS |
| Furcsa | Toló ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Fém |
| Tükör | Nem |
| Polcok | Igen |
| Súly | 133 kg |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Színváltozat | Fehér |
| Gyártó | Furniture |
Vélemények
3.01 értékelés
5
0 x4
0 x3
1 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Attila
Összebarmolva érkezett, igazi béna összeszerelési útmutatóval..egy zacskóba ömlesztett csavarokkal
Elérhetetlen ügyfélszolgálat
Vásárolva itt: sg-butor.hu









