Ajánljuk
Makira Gardróbszekrény (240 cm) Fehér - sonoma tölgy
Méretek 215×240×61 cm
245 709 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 245 709 Ft
- 2024. 11. 30. - 245 709 Ft
- 2024. 11. 25. - 231 799 Ft
- 2024. 07. 16. - 398 694 Ft
- 2024. 07. 01. - 392 502 Ft
- 2024. 02. 29. - 392 124 Ft
- 2024. 01. 28. - 399 726 Ft
- 2024. 01. 15. - 407 157 Ft
Termékleírás
Felbecsülhetetlen értékű a divatos üveges tolóajtók rendszere, amelyek megkönnyítik a kezelést és helytakarékosak is. A test és az ajtó minőségi laminált anyagból készült (16 mm). Karbantartása egyszerű, felülete könnyen mosható, ellenáll a víznek és a magas hőmérsékletnek. A szekrény különböző színváltozatokban is elérhető. Ha bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal. A terméket szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 215 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Tolóajtó |
| Funkció | Kombinált |
| Ajtó típus | Tükörrel |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 3-ajtós |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Polcok száma | 7 |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Barna |
| Él | ABS |
| Furcsa | Toló ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Fém |
| Tükör | Igen |
| Polcok | Igen |
| Súly | 180 kg |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Színváltozat | Fehér - sonoma tölgy |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy;Artisan tölgy |
| Gyártó | Furniture |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x












