


Méretek 75×56 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 100 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A pad kiváló minőségű fenyőfából készült, melynek felülete lakkozott jobban bírja a kedvezőtlen időjárást. A lábak minőségi fémötvözetből készülnek. A pad 3 fő részére készült, teherbírása 270 kg. Parkokba és kertekbe egyaránt alkalmas. Az FSC tanúsítvány garantálja, hogy a felhasznált fa gondosan kezelt erdőkből származik, ahol szigorú ökológiai és társadalmi követelményeket betartanak. Termék részletek: méretek: 56 x 75 x 180 cm (szé x ma x ho) háttámla magassága: 36 cm ülésmagasság a talajtól: 39 cm ülésmélység: 39 cm súlya: 40 kg terhelhetőség: 3 x 90 kg anyaga: fém + fenyő szín: lakkozott csomag mérete: 2 x 181 x 80 x 10 cm csomagolóanyag : karton Csomag tartalma: 1 x kerti pad
| Szélesség: | 56 cm |
|---|---|
| Magasság: | 75 cm |
| Anyag | Fa, Fém |
|---|---|
| Fafajta | Fenyőfa |
| Méretek | 180 x 56 x 75 cm |
| Színes | Lakkozott |
| Teherbíró képesség | 270 kg |
| Az üléspárna mélysége | 39 cm |
| Gyártó | Rojaplast |
| Az ülés magassága a talajtól | 39 cm |
| Anyag típusa | Fém, fenyő |
| Súly | 40 kg |

Fa
Raktáron
Fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa
Raktáron
Műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, műanyag
Raktáron
Fa, műanyag
Raktáron


Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva



90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva