









Méretek 77×168×81 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kényelmes és egyszerű kanapé, mely letisztult formavilágával remekül illik a modern életterekbe. A karfa nélküli kialakításnak köszönhetően bőségesen van ülőhely három személy számára, míg a háttámlát lehajtva kényelmes fekvőhelyet kapunk. Középen egy lehajtható kisasztal kapott helyet, amely által nemcsak kényelmes, hanem praktikus bútort kapunk. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x kanapé, 2 x párna
| Szélesség: | 168 cm |
|---|---|
| Mélység: | 81 cm |
| Magasság: | 77 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Szín | Szürke |
| Név | ROXEN |
| Alvófelület | 168x100 cm |
| Súly | 30 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| További anyagok | Rozsdamentes acél, Eukaliptusz fa |
| Sku | 91753 |

Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás

Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás