Hasonlítsd össze az árakat 129 290 Ft-tól 149 850 Ft-ig 2 webáruházban:
Háromszemélyes Sötétszürke Kanapéágy ROXEN Beliani
Méretek 77×168×81 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 129 290 Ft és 149 850 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Kényelmes és egyszerű kanapé, mely letisztult formavilágával remekül illik a modern életterekbe. A karfa nélküli kialakításnak köszönhetően bőségesen van ülőhely három személy számára, míg a háttámlát lehajtva kényelmes fekvőhelyet kapunk. Középen egy lehajtható kisasztal kapott helyet, amely által nem csak kényelmes, hanem praktikus bútort kapunk. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x kanapé, 2 x párna
Méretek
| Szélesség: | 168 cm |
|---|---|
| Mélység: | 81 cm |
| Magasság: | 77 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Stílus | Modern |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Szín | Szürke |
| Név | ROXEN |
| Alvófelület | 168x100 cm |
| Súly | 30 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| További anyagok | Rozsdamentes acél, Eukaliptusz fa |
| Sku | 90615 |
Ajánljuk

Kék-szürke zsenília kinyitható-tárolóhelyes kanapé 214 cm Fulgeo – ELTAP
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás

Szürke kordbársony kinyitható-tárolóhelyes kanapé 215 cm Bjork – Bonami Selection
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
HOMCOM kétszemélyes kanapé, kis kétszemélyes ülőgarnitúra bársonyhatású kárpittal — modern kárpitozott kanapé nappaliba, hálószobába, kis terekbe, zöl
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Nubi ágyazható kanapé 3 személyes 140 cm, ágyneműtartós - világos bézs boucle Quelle 03
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Extra tágas kanapé, világosbarna, bézs, krém színű, GILEN BIG SOFA
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld kordbársony kinyitható kanapé 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron








