Ajánljuk
PALERMO ágyazható sarok ülőgarnitúra, 294x80x196 cm,sawana 35/sawana 14, balos
304 600 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 304 600 Ft
- 2025. 05. 13. - 304 600 Ft
- 2025. 05. 05. - 355 401 Ft
- 2025. 04. 09. - 314 550 Ft
- 2025. 04. 09. - 349 500 Ft
- 2025. 02. 14. - 346 100 Ft
- 2024. 04. 03. - 307 700 Ft
- 2024. 03. 26. - 322 300 Ft
- 2024. 03. 22. - 307 700 Ft
- 2024. 03. 07. - 302 200 Ft
- 2024. 02. 15. - 296 700 Ft
Termékleírás
PALERMO ágyazható sarok ülőgarnitúra. Ágyazható sarok ülőgarnitúra, amelyet a szétnyitható mechanizmusnak köszönhetően könnyen tágas ággyá alakíthat. Díszpárnákat AJÁNDÉKBA kap tőlünk.Kiválaszthatja a sarok tájolását, hogy megfelelően helyezkedjen el a nappaliban. Különböző, könnyen karbantartható szövetek közül választhat. Szerkezete fa és laminált anyag, ülőfelülete habszivacsból és rugókból áll.Összegzés:sarok ülőgarnitúratágas fekvőfelület 237x127 cmpárnák AJÁNDÉKBAülése T30 purhabból és 9 cm-es faliste rugókból állháttámlája T30 purhabHasznált anyagok:szövet, PUR hab, FALISTE rugó
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| A fekvő felület mérete | 237x127 cm |
| A háttámla magassága | 40 cm |
| A sarok tájolása | Balos |
| Ágyneműtartó | Nincs |
| Anyag | Szövet |
| Anyag típusa | 38 cm |
| Az ülőfelület magassága | 60 cm |
| Az ülőfelület mélysége | L |
| Az ülőgarnitúra típusa | 5 |
| Helyek száma | 196 cm |
| Hosszúság a falig | Sawana 35/sawana 14 |
| Kárpitozás | IGEN |
| Kinyitható | 80 cm |
| Meghatározás | Modern |
| Stílus | 175 kg |
| Súly | 293 cm |
| Szélesség a fal mentén | Fekete |
| Gyártó | KNX |

















