Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 154 959 Ft
- 2025. 01. 30. - 154 959 Ft
- 2025. 01. 25. - 160 579 Ft
- 2024. 11. 30. - 163 259 Ft
- 2024. 11. 25. - 154 019 Ft
- 2024. 11. 09. - 308 038 Ft
- 2024. 10. 10. - 309 938 Ft
- 2024. 09. 29. - 306 698 Ft
- 2024. 07. 26. - 294 378 Ft
- 2024. 07. 16. - 297 518 Ft
- 2024. 07. 01. - 292 718 Ft
- 2024. 06. 24. - 300 358 Ft
- 2024. 06. 19. - 306 618 Ft
- 2024. 03. 17. - 300 658 Ft
- 2024. 02. 29. - 304 638 Ft
- 2024. 02. 23. - 318 958 Ft
- 2024. 02. 14. - 321 238 Ft
- 2024. 01. 28. - 298 398 Ft
- 2024. 01. 27. - 303 958 Ft
Termékleírás
Masszív konstrukció fából és OSB lapokból. Kiváló minőségű velúr anyagból készült huzat számos modern színben. A kanapé könnyen összecsukható ággyá. Modern dizájn minden kortárs enteriőrbe illeszkedik. Az ülőgarnitúra 2 tárolóhellyel rendelkezik az ülések alatt. Töltet - minőségi, nagy keménységű és ellenálló PUR hab T28. Puha felületű, nagyon kellemes tapintású fedőszövet. Vízlepergető kezeléssel rendelkezik a könnyű tisztítás érdekében. A kanapé párnái az ülőfelülettel megegyező színben kaphatóak. Paraméterek: konstrukció: fa, osb lemez tiszta hab bevonat: mikro magasság: 75 cm ülésmagasság: 36 cm szélessége: 240 cm mélysége: 140 cm kibontás utáni tér: 140 cm x 200 cm A fotó csak illusztráció.
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Balos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülés magasság | 36 cm |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Magassága egy láb | 5 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Barna;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 140x200 cm |
| Forma | L alak |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kanapé oldala (jobb vagy bal) | Bal |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Színváltozat | Fekete/ piros |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 50 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Sima szövet |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Megalap a tárolóhely mérete. Ennyiért: "NE HAGYD KI"
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Teljesen csalódást okoztak, egy teljesen szétszerelt ülőgarnitúrát hoztak el nekem, sérült alkatrésszel. A személyzet, aki a garnitúrát szállította, ittas állapotban volt, ha népiesen fejezem ki, hiányzott az útmutató... nem kommunikálnak a helyzet javítása érdekében, szégyen Önöknek. Jaroslav Čech. Az ember, aki csak le akart ülni. Fontolgatom a panasz benyújtását a Cseh Kereskedelmi Felügyeletnél.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Nagyon szép kedvező ár
Vásárolva itt: sg-butor.hu









