Ajánljuk
HEWLET modell 2 Nagy méretű kinyitható kanapé Szürke / fehér
Méretek 75×225×90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép, esztétikus megjelenés (24%)
- Praktikus, jól pakolható (18%)
- Kemény, kényelmetlen ülőfelület (41%)
- Rossz minőség (12%)
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 221 738 Ft
- 2024. 07. 26. - 221 738 Ft
- 2024. 07. 16. - 223 878 Ft
- 2024. 07. 01. - 220 478 Ft
- 2024. 06. 24. - 226 018 Ft
- 2024. 06. 19. - 230 898 Ft
- 2024. 06. 18. - 233 998 Ft
- 2024. 03. 17. - 226 418 Ft
- 2024. 02. 29. - 228 118 Ft
- 2024. 02. 23. - 237 898 Ft
- 2024. 01. 15. - 226 518 Ft
Termékleírás
Masszív konstrukció fából és OSB lapból. Kiváló minőségű velúr anyagból készült huzat számos modern színben. A kanapé könnyen összecsukható ággyá. Modern dizájn minden kortárs enteriőrbe illeszkedik. Töltet - minőségi, nagy keménységű és ellenálló PUR hab T28. Puha felületű, nagyon kellemes tapintású fedőszövet. Vízlepergető kezeléssel rendelkezik a könnyű tisztítás érdekében. Az ülőgarnitúra 1 tárolóhelyet tartalmaz az ülés alatt. Paraméterek: konstrukció: fa, osb lemez tiszta hab bevonat: mikro ülésmagasság: 33 cm magasság: 75 cm szélesség: 225 cm mélysége: 90 cm kibontás utáni tér: 140 cm x 190 cm A fotó csak illusztráció.
Méretek
| Szélesség: | 225 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Szürke |
| Ülés magasság | 35 cm |
| Karfa szélessége | 16 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Barna;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 140x190 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 75 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 52 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Színváltozat | Szürke / fehér |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép, esztétikus megjelenés (24%)
- Praktikus, jól pakolható (18%)
- Kényelmes használat (18%)
- Kemény, kényelmetlen ülőfelület (41%)
- Rossz minőség (12%)
- Hiányos összeszerelési útmutató (6%)
Felhasználói értékelések
Gyorsan összeszerelhető, stabil szekrény. Jó választás volt.
Nagyon praktikus, jól lehet vele pakolni. Örülök, hogy ezt választottam.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Magyar nyelvről fordítva ()
nagyon nagy választék
hosszabb várakozási idő
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Szlovák nyelvről fordítva ()
Jó napot kívánok. Megrendeltük ezt a terméket, nincsenek rá szavak olyan rossz minőségű. Számtalan email után, a mai napig nem kaptam vissza a pénzemet, holott a 14 munka nap lejárt, amit a visszautalásnál ígértek. Soha, senkinek nem fogom javasolni, hogy bármilyen terméket is rendeljenek Önöktől. Fogyasztóvédelemhez fogok fordulni, és feljelentem a céget, ha nem kapom vissza a pénzemet.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Széttört
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Kényelmes
Nagy
Kinyitható
Vásárolva itt: sg-butor.hu

















