




Méretek 93×55×54 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 138 950 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Louis Ghost polikarbonát széket Philippe Starck tervezte a Kartell márka számára. Starck, a 20. század végének egyik vezető tervezője, aki a különleges műanyag kreációkra specializálódott. A Louis Ghost ennek az elvárásnak tökéletesen megfelel, okosan használva a polikarbonát 2.0-t, a szék beleolvad környezetébe. Formáját tekintve a Louis Ghost egy hagyományos négy lábú szék, kar- és háttámlával. Az ülés és a karfa gyönyörűen ívelt, és harmonikusan illeszkedik a háttámlával. A polikarbonát használat egyértelműen meghatározza az egyes vonalakat, így az árnyak és vonalak rendkívül hangsúlyosak. A termék papíripari hulladékból nyert, környezetbarát anyagból készült, így vált a Louis Ghost szék az ökológia, és a letisztult stílus elegáns kombinációjává. Magassága 93 cm, az ülés szélessége 54 cm, mélysége 55 cm, a karfák 67 cm, a kényelmes ülés pedig 47 cm magasan található. A 4,8 kg súlyú szék elég könnyűnek bizonyul ahhoz, hogy könnyen mozgatható legyen. Egyedi megjelenésének és stílusos íveinek köszönhetően minden télikert, nappali, étkező és valamennyi helyiség ékévé válik. Design: Philipp Starck Öko műanyag Súlya 4,8 kg Karbantartás Javasoljuk, műanyag tisztítására alkalmas, enyhe tisztítószerek használatát
| Szélesség: | 55 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 93 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr |
| Anyag | Műanyag |
| Design | Philippe Starck |
| Származási hely | Olaszország |
| Hossz (cm) | 54 |
| További információ | Beltéri/kültéri használatra |
| Súly (kg) | 4.8 |
| A csomag súlya | 13.1 |
| A piacon való megjelenése | 2002 |
| A csomag méretei | 58 x 100 x 67 |
| Szélesség (cm) | 55 |
| Magasság (cm) | 93, Ülésmagasság 47 |
| Gyártó | Kartell |

97×59×44 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
100×59×44 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
46×50×39 cm, modern stílusú, műanyag
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
84×46×51 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×41×47 cm, fa, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
87×44×52 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Gáztűzhelyen használható, darabonként

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Univerzális, kerek

Álló

Univerzális, kerek

Kültéri, klasszikus

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Whiskys

Kültéri, klasszikus

15×31 cm, önöntöző, fém

⌀ 17 cm, gáztűzhelyen használható, darabonként

Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

(szettek), fém

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás