









A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze a pihenést egy virágzó tavaszi réten minden este a Meadow pamut ágyneműhuzattal. A kényelmes ágyneműhuzat egyszerű margitvirág motívummal feldobja hálószobáját, és nagyon illatos álmokat hoz. Az ágyneműhuzat kétoldalas - egyik oldala lágy zöld árnyalatú és margitvirág csokor díszíti, a másik oldala élénk sárga alapon virágmintával. Így szabadon kombinálhatja, és minden nap cserélheti az ágya megjelenését. A minőségi 100% pamut maximális kényelmet biztosít alvás közben és karbantartása egyszerű. Az ágyneműhuzat cipzárral van felszerelve a maximális kényelem érdekében. A készlet tartalma: • 1x párnahuzat 70 x 90 cm • 1x paplanhuzat 140 x 220 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Szezon | Tavaszi kollekció |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A sárga oldal szép, de a zöld szín nem tetszik.
A kérésed nem tartalmaz elég információt ahhoz, hogy teljesíteni tudjam a fordítást. Kérlek, add meg a teljes szöveget, amit le szeretnél fordítani szlovák nyelvről magyar nyelvre.
Minőség
Vidám tavaszi ágyneműhuzat.
Kiváló minőség. Ajánlom.
Kissé gyengébb minőségű anyag

Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron