Ajánljuk
ELPASO 38 komód, 86x120x38, fehér/magasfényű fehér
116 400 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 104 760 Ft
- 2025. 04. 09. - 104 760 Ft
- 2025. 04. 09. - 116 400 Ft
- 2024. 01. 19. - 113 500 Ft
Termékleírás
ELPASO 38 komód.Kiváló minőségű, 1,6 cm vastag anyagból készült, ABS élekkel védve a mechanikai sérülések és a nedvesség ellen. A komód három különálló részből áll, és mindegyik két széles fiókra van osztva. A hat fiók fogantyú nélküli és "PUSH TO OPEN" rendszerrel nyitható. Kétféle dekor közül választhat.Összefoglalás:komódABS élek6 fiók PUSH TO OPEN rendszerválasztható dekorHasznált anyagok:LTD, PVC
Specifikációk
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Az anyag vastagsága | 1,6 cm |
| Dekor | Fehér/magasfényű fehér |
| Fiókok száma | 6 |
| Komód magassága | 120 cm |
| Komód mélysége | 38 cm |
| Komód szélessége | 86 cm |
| Led világítás | Nincs |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 64,5 kg |
| Tartók | Nincs |
| Gyártó | FOR |














