

Méretek 35×73×73 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 103 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a dohányzóasztal lenyűgözi Önt a formatervezésével és minőségével. A két asztallap 360°-ban elforgatható, így az asztalt az Ön és a helyiségének megfelelően állíthatja be. Állítható lábakkal rendelkezik, padlóvédővel. A dohányzóasztal két lapja közötti tárolóhelye ideális magazinok, távirányítók és sok más tárolására. Termék részletek: Méretek: 73 x 73 x 35 cm (hosszúság x szélesség x magasság). maximális szélesség (kibontva): 89 cm anyag: MDF szín : matt fekete Csomag tartalma: 1 x asztal 1 x rögzítőanyag
| Szélesség: | 73 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kihúzható | Igen |
| Kerekeken | Nem |
| Tárolóhelyekkel | Igen |
| Gyártó | Stilista |
| Shape | Négyzet |
| Színes | Fekete |
| Kihajtható | Igen |
| Súly | 25 kg |
| Állítsa be a | Nem |
| Lemez anyaga | MDF |
| Rotary | Igen |

35×60×60 cm, négyzet alakú, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
35×73×73 cm, gurulós, magasfényű
Kiszállítás 1 nap múlva
40 cm, ⌀ 64 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

Fém, kihúzható, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Márvány, fém, ovális
Raktáron
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, üveg, matt
Raktáron
Fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gurulós, ovális, matt
Raktáron
Kerek, üveg, márvány
Raktáron
Tölgyfa, matt, laminált
Raktáron
Gurulós, matt
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, téglalap alakú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
⌀ 80 cm, kerek, üveg
Raktáron
Kerek, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, modern stílusú, gurulós
Raktáron
Fém, matt
Raktáron
Gurulós, fém, matt
Raktáron
Matt, kőrisfa, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Üveg, modern stílusú, matt
Raktáron
66×35×55 cm, rusztikus, fém
Raktáron
Kerek, modern stílusú, matt
Raktáron
Matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Gurulós, matt, laminált
Raktáron
Üveg, márvány, gurulós
Raktáron
Gurulós, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva
Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva