

Méretek 35×73×73 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a dohányzóasztal lenyűgözi Önt a formatervezésével és minőségével. A két asztallap 360°-ban elforgatható, így az asztalt az Ön és a helyiségének megfelelően állíthatja be. Állítható lábakkal rendelkezik, padlóvédővel. A dohányzóasztal két lapja közötti tárolóhelye ideális magazinok, távirányítók és sok más tárolására. Termék részletek: Méretek: 73 x 73 x 35 cm (hosszúság x szélesség x magasság). maximális szélesség (kibontva): 89 cm anyag: MDF szín: matt fehér CSomag tartalma: 1 x asztal 1 x rögzítőanyag
| Szélesség: | 73 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Alak | Négyzet |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Gurulós | Igen |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Kihúzható | Igen |
| Kerekeken | Nem |
| Tárolóhelyekkel | Igen |
| Gyártó | Stilista |
| Shape | Négyzet |
| Színes | Fehér |
| Kihajtható | Igen |
| Súly | 25 kg |
| Állítsa be a | Nem |
| Lemez anyaga | MDF |
| Rotary | Igen |

43×94×44 cm, fa, rusztikus
Raktáron
Kerek, matt, laminált
Raktáron
Gurulós, ovális, matt
Raktáron
35×102×67 cm, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban

33 cm, ⌀ 70 cm, kerek, üveg
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, matt, tárolóhellyel
Raktáron
Tölgyfa, téglalap alakú, matt
Raktáron
Matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
35 cm, ⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
60×70 cm, modern stílusú, kihúzható

45 cm, ⌀ 43 cm, kerek, fém
Raktáron
35×80×130 cm, modern stílusú, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, ovális, kihúzható

Üveg, modern stílusú, matt
Raktáron
44×119 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
40×50×50 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
27×27 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Kerek, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, kihúzható
Raktáron
Gurulós, ovális, matt
Raktáron
Gurulós, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, diófa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Üveg, tölgyfa, téglalap alakú
Raktáron
45×120×60 cm, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
48×38 cm, ⌀ 30 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
Kerek, matt, szett
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
31×49×65 cm, modern stílusú, beton
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, laminált, szett
Raktáron
Kerek, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva