
Goldea pamut ágyneműhuzat - szívecskék, púderrózsaszín csíkos hátoldal 140 x 200 és 70 x 90 cm
Pamut, lányoknak, klasszikus
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az aranyos motívummal ellátott, gyönyörű, modern, kiságyba való ágynemű feldobja bármelyik gyermekszobát, és garantálja a nyugodt éjszakai alvást. A minőségi pamut anyaga maximális komfortérzetet biztosít és kíméletes az érzékeny bababőrhöz is. Praktikus cipzáras záródású. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 45 x 60 cm 1 db paplanhuzat, 90 x 135 cm
| Típus | Kiságyba |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 45 x 60 cm |
| A takaró méretei | 90 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Szezon | Tavaszi kollekció |
| Gyártó | Bellatex |

Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron