Hasonlítsd össze az árakat 1795 Ft-tól 3819 Ft-ig 2 webáruházban:
1795 Ft-tól2 webáruházban
1795 Ft-tól2 webáruházban
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 1795 Ft és 3819 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1012 Ft.
Árelőzmények megtekintéseRaktáronSzállítás 995 Ft-tól14 napos termékvisszaküldés
Előző árak
- 2026. 05. 15. - 2807 Ft
- 2026. 05. 08. - 2787 Ft
- 2026. 05. 15. - 1795 Ft
- 2026. 05. 08. - 1795 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A felfújható, állatvilág motívummal ellátott nyugágy két külön kamrával rendelkezik a párnának, és egy harmadikkal magának a nyugágynak. Kiváló minőségű és tartós vinilből készül, modern mintával. A nyugágy biztonsági szelepekkel van felszerelve a könnyű felfújás és leeresztés érdekében. A nyugágy mérete felfújás után 183 x 69 cm, maximális terhelhetősége 90 kg.
Méretek
| Szélesség: | 69 cm |
|---|---|
| Mélység: | 183 cm |
Specifikációk
| Szín | Türkizkék |
|---|---|
| Ajánlott kor ettől | 6 év |
| Anyag | Vinil |
| Hosszúság | 183 cm |
| Súly | 0,63 kg |
| Gyártó | Bestway |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Medencében használom.




